Nasz sprzęt

W naszej pracy, podczas wydruków korzystamy tylko z profesjonalnego sprzętu, renomowanych firm! Pozwala to na zachowanie perfekcyjnej jakości wydruku. Poniżej zamieszczamy szczegóły dotyczące naszego sprzętu.


Ploter drukujący EPSON SureColor S30610

Drukarka SC-S30610 może drukować wszystko począwszy od plakatów, znaków, bannerów, podświetlanych paneli i materiałów POS po folię do oklejania pojazdów, dekoracji wnętrz i elementów wystaw targowych. Dzięki obsłudze szerokiej gamy nośników, użytkownicy mogą niezawodnie i tanio drukować na winylu, płótnie i folii do podświetleń, papierze fotograficznym oraz na wielu różnych popularnych podłożach stosowanych przy produkcji bannerów o maksymalnej szerokości 64 cali (162,6 centymetrów).

EPSON L1800

W modelu L1800 zastosowano technologię Micro Piezo i oryginalny atrament firmy Epson, a także system stałego zasilania w atrament. Połączenie tych rozwiązań gwarantuje dokładność i niezmienną jakość zdjęć i dokumentów w rozmiarze do A3+ oraz brak konieczności częstych zabiegów konserwacyjnych. Specjalnie skonstruowany, trwały pojemnik na atrament oznacza mniej przestojów i dobrą jakość nawet w przypadku użycia nieoryginalnych systemów uzupełniania atramentu i pojemników z atramentem innych firm. W razie potrzeby można liczyć na gwarancję na 12 miesięcy (lub 30 000 stron).

Drukarka Cyfrowa XEROX 700

Rozwiązania Xerox pomagają sprostać wszelkim potrzebom związanym z drukiem cyfrowym oraz komunikacją wielokanałową zmieniającym się rynku, aby zająć pozycję lidera i zachwycić klientów.

Prasa wielofunkcyjna COMBO

do zgrzewania nadruków na kubkach i talerzach.

Jesteś zainteresowany wynajęciem billboardu lub profesjonalnym wydrukiem?