Nadruk na materiale i przedmiotach

Oferujemy wykonywanie nadruków na koszulkach, a także na każdym innym rodzaju odzieży np. na bieliźnie, na parasolach, torbach na zakupy, na pokrowce, poszewki, itp. Wykonujemy także nadruki na kubkach i talerzach. Stosujemy najnowsze technologie, dzięki czemu nadruki są bardzo trwałe, także po wielokrotnym praniu.


Nadruki na koszulkach można wykorzystywać:
- jako forma zaznaczenia swojego indywidualizmu, czy też odmiennych poglądów
- w odzieży firmowej, jako strój służbowy dla pracowników
- jako reklamę swojej firmy i oferty
- to także świetny pomysł na prezent, poprzez naniesienie na koszulkę osobistej fotografii, czy też śmiesznego napisu

Co drukujemy na koszulkach?
Na koszulkach możemy wydrukować praktycznie każdy napis, grafikę i zdjęcie. Jeśli masz swój własny pomysł, projekt to możesz zgłosić się do nas. My nie oceniamy, nie krytykujemy projektów, napisów Klientów, tylko realizujemy dane zamówienie. Jeśli chcesz wykonać nawet bardzo kontrowersyjną grafikę, czy też napis to możesz liczyć na naszą firmę. Natomiast jeśli nie masz konkretnego projektu, tylko pomysły, które trzeba przenieść na papier to pomoże Tobie nasz grafik, który z bardzo dużą cierpliwością oraz zaangażowaniem urzeczywistni Twoją kreatywną wyobraźnie.Jaką technikę wykorzystujemy?

Technika druku zależy przede wszystkim od projektu jaki mamy przenieść na materiał. Jeśli będzie to napis to wykorzystamy ploter, przy pomocy którego wytniemy dany napis ze specjalnej folii typu flock (mechata) lub flex (gładka). Następnie wycięty napis z wykorzystaniem specjalistycznej prasy nanoszony jest pod ciśnieniem na koszulkę. Natomiast gdy projekt zawiera zdjęcie lub grafikę to wykorzystujemy termotransfer. Polega on na wydrukowaniu specjalnego nośnika z obrazem, który następnie zostaje pod ciśnieniem wtopiony w materiał przy użyciu prasy.


Wszystkie wykonywane przez nas techniki są bardzo trwałe i zapewniają zachowanie jakości nadruku nawet po kilkukrotnym praniu. W zależności od projektu Klienta zaproponujemy najlepszą technikę nadruku.

Jesteś zainteresowany wynajęciem billboardu lub profesjonalnym wydrukiem?